У Рівному перепрофільовуватимуть житлові квартири під магазини та офіси по-новому

Два проекти регуляторних актів, щодо внесення змін до правил забудови Рівного та положень про порядок реконструкції житлових об‘єктів зі зміною експлуатації, розглянуть депутати Рівненської міськради в першому півріччі 2008 року. Про це повідомив власкор ЗІКу.

Таке рішення було прийняте депутати на сесії міськради, що відбулася наприкінці минулого 2007 року. Нині, як повідомили власкору ЗІКу в управлінні містобудування та архітектури Рівненського міськвиконкому, в місті намітилася стійка тенденція перепрофілювання квартир на перших поверхах багатоповерхівок під магазини, заклади побутового обслуговування та офіси.

Часто при цьому нові власники порушують архітектурні вимоги, створюють незручності мешканцям будинків. Метою прийняття регуляторних актів є недопущення до таких проблем та посилення контролю за сплатою податків суб‘єктами підприємницької діяльностями, котрі є новими власниками перепрофільованих квартир та станом їх розрахунків за комунальні послуги.

Источник: “http://domik.ua/novosti/u-rivnomu-pereprofilovuvatimut-zhitlovi-kvartiri-pid-magazini-ta-ofisi-po-novomu-n30219.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя